השכרת יאכטות ביוון לחופשות שייט וצלילה באיי יוון

מבקר יקר,

שייט ביוון הוא גישה אלטרנטיבית לגלות את יוון ואת האיים הנפלאים שלה, תוך חקירת מפרצים מוגנים קטנים, איים מרוחקים, קווי חוף מושלמים ומים כחולים בצבע טורקיז.
If you have just about any inquiries about exactly where along with the best way to work with ריצ’רד טוויל, you are able to contact us with our own site.
אתה יכול להשתזף או לשכב על קו החוף ללא נגיעה – על ידי תיירות – שיש להגיע אליהם דרך הים.

שייט ביוון עם יאכטת מפרש מספק לך את ההזדמנות להיתקל באמת במה שדמיינת; מחליקה מהיאכטה השייטת שלך למים הצלולים לחלוטין של הים התיכון, מתרופפת על הסיפון מקבלת משקה צונן, מקשיבה לגלים שמפזרים על היאכטה או מוצאת שברים, שוניות מקסימות, מיני דגים שונים, יעדי קפיצה מדהימים על ידי צלילה מה יאכטה פרטית

ללא ספקות צלילה מדורגת יותר ויותר בקרב כל פעילויות הים מדי שנה. לצוללנים מוסמכים יש הזדמנות לפלוש לעולם התת ימי, לחקור את ממלכת השקט הלא ידועה ולחוות את התחושה הייחודית של התנודדות בכחול הגדול.

בכיוון זה, יוון עם חקיקה חדשה, גמישה יותר יכולתי לומר, מאפשרת צלילה חובבנית בכל רחבי הארץ, כמובן למעט כמה יוצאים מן הכלל באזורים מסוימים. ההליך כולו פשוט, ומסביר פנים לכולם בים היווני.

מנסים לעקוב אחר חברות הפיתוח החדש של השכרת יאכטות מפרש משתפות פעולה עם מרכז צלילה מוסמך בפארוס המציע חבילות מלאות של חופשות שייט – צלילה בקיקלאדים. איי יוון הם גן עדן אמיתי עלי אדמות, מעל ומתחת למים. ספינות טרופות עוצרות נשימה, מערות, בעלי חיים וצומח מדהימים, מים צלולים ניתן למצוא בכל מקום סביב חופי האיים שלנו.

נצל את היתרון של להיות על יאכטת מפרש עם סקיפרים ובאותה עת צלול כמה פעמים שתרצה במהלך ההפלגה שלך.

סקיפרים מנוסים ייקחו אתכם למקומות המבודדים ביותר באיים הקיקליאדיים שממנו המדריכים של מרכז הצלילה יאספו אתכם עם הסירות שלהם, לכיוון מקום צלילה מדהים.